شورای اداری شهرستان جلفا برگزار شد / تاکید فرماندار بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات

 شورای اداری شهرستان جلفا برگزار شد / تاکید فرماندار بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات

فرماندار شهرستان جلفا با هشدار به مسئولان در استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدی خاص، رعایت اصل بی طرفی درانتخابات را متذکر شد.

زاهد محمودی روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان جلفا اظهارکرد: رویکرد دولت به عنوان مجری انتخابات، سلامت انتخابات درکنار حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است و همه باید دولت را در تحقق این امر یاری کنند.

وی فراهم سازی شرایط برای برگزاری انتخابات را وظیفه مسئولان و متولی های انتخابات دانست و افزود: فراهم کردن فرصت یکسان برای حضور حداکثری درانتخابات امر مهمی است و همه سلایق باید امکان حضور در انتخابات را داشته باشند.

فرماندار جلفا ایجاد شور و شوق انتخاباتی درکنار امنیت انتخاباتی را مهم دانست و گفت: اجرای صحیح قانون در برگزاری انتخابات سالم حرف اول را می زند و در این خصوص باید از همه ظرفیت ها و امکانات استفاده شود.

محمودی به تجربه برگزاری انتخابات در طول عمر انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی در سایه دموکراسی و مردم سالاری و انتخابات پرشور و سالم حاصل شده است.

وی آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی و تمامی نهادها و سازمان ها در تعامل سازنده و مشارکت همه جانبه در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را خواستار شد.

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان یادآور شد: در صورتی که قصد حمایت از فرد یا افرادی درانتخابات را دارند از سمت خود استعفا دهند در غیراین صورت برخورد قانونی اعمال خواهد شد.

فرماندار جلفا دراین نشست که درگرامیداشت هفته بسیج برگزار شد، داشتن روحیه بسیجی در خدمت به مردم را به مسئولان توصیه کرد.

محمودی همچنین تکریم و احترام ارباب رجوع، حضور به موقع و منظم در محل خدمت، خدمت رسانی صادقانه به مردم و تعامل گروهی را به روسای ادارات و دستگاه های اجرایی این شهرستان متذکر شد.

حجت الاسلام علی انتظاری نیز با گرامیداشت هفته بسیج، اظهارکرد: به برکت روحیه بسیجی، انقلاب مسیرهای خطرناک را سپری کرده و به قله های رفیع عزت و افتخار نائل شده است.

وی با تشریح جایگاه بسیج درعرصه های مختلف نظام اسلامی، اضافه کرد: بسیج نقش موثری در دوران مختلف داشته و امروز نیز شاهد دستاوردهای موثر این نهاد در عرصه داخلی و خارجی هستیم.

انتظاری، بسیجی ها را انسان هایی فداکار، مومن، شجاع و مخلص توصیف کرد و افزود: ایثار و رشادت های بسیج همواره یار و یاور دولتمردان در تحقق اهداف فرهنگی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: رمز پیشرفت و حفظ دستاوردهای انقلاب در گرو روحیه بسیجی است و مسوولان می توانند با الهام از بسیج در حفظ آرمان های انقلاب و تثبیت نظام قدم بردارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه جلفا نیز دراین نشست از برگزاری بیش از50 برنامه متنوع فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ورزشی درطول هفته بسیج امسال در سطح شهرستان خبر داد.

سرهنگ احمد تقی پور با اشاره به برگزاری همایش بزرگ بسیجی های شهرستان درپنجم آذر، از روسای ادارات خواست در آزاد سازی نیروهای بسیج شاغل دراداره ها برای شرکت دراین همایش نهایت همکاری را داشته باشند.

دراین نشست روسای جدید شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)، زندان و پست بانک شهرستان جلفا به اعضا معرفی شدند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج