مهندس عرب باغی در نشست با اعضای بسیج دانشجویی شهرستان جلفا: دانشجویان بسیجی سفیر فرهنگی دانشگاه ها و پشتوانه توسعه کشور هستند

  • 16 آذر 1394
  • 08:47
  • نشست
  • 0 دیدگاه
  • 1685 بازدید
  • Article Rating
مهندس عرب باغی در نشست با اعضای بسیج دانشجویی شهرستان جلفا: دانشجویان بسیجی سفیر فرهنگی دانشگاه ها و پشتوانه توسعه کشور هستند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست با دانشجویان گفت: دانشجویان سفیر فرهنگی و پشتوانه توسعه کشور هستند و کسب تخصص و ایده پردازی وظیفه اصلی آنهاست.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی ضمن گرامیداشت روز دانشجو و نقش سازنده و انقلابی دانشجویان گفت: این روز نماد حضور اثر گذار دانشجویان در عرصه ملی و بین‌المللی است.
عرب باغی گفت: تولید علم، تربیت نیروی کار آزموده در جهت توسعه فناوري، آماده سازي دانشجویان برای ورود به بازاركار مهم ترين محور فعاليت دانشگاه ها است از اينرو دانشجويان به منزله سفیر فرهنگی دانشگاه در خانواده ها نقشي بي بديل در ارتقاء سطح فرهنگي جامعه و رشد و شکوفایی کشور ايفا مي كنند.
وی افزود: دانشجویان سرمایه های آینده کشور هستند و می بایست خود را به سلاح علم و ابزار تخصص در رشته تحصیلی خود مسلح کنند چرا که دانشگاهها به مدد حضور دانشجويان در شمار اثر گذارترين كانون هاي شكل گيري فرهنگ عمومي هر كشور محسوب مي شوند.
وی در این نشست آمادگی کامل سازمان منطقه آزاد ارس را در استقبال از ایده های نو و مبتکرانه جامعه علمی کشور و منطقه اعلام کرد و گفت : دانشجویان باید از مراکز صنعتی و تحقیقاتی و نمایشگاه های تخصصی بازدید نموده و با آخرین تحولات علمی و صنعتی در حوزه تخصصی خود آشنا شوند.
گفتنی است در پایان این نشست دانشجویان و اساتید حاضر، ضمن ارائه گزارش عملکرد ، به بیان پیشنهادات و راهکارهای تعامل بین صنعت و دانشگاه ، ایجاد اتاق فکر جوانان و برگزاری اردوهای علمی و فرهنگی پرداختند .
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج