مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:روحانیون و مساجد در خط مقدم مقابله با تهاجم گسترده فرهنگی قرار دارند

  • 30 مرداد 1394
  • 14:00
  • فرهنگی
  • 0 دیدگاه
  • 1017 بازدید
  • Article Rating
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس:روحانیون و مساجد در خط مقدم مقابله با تهاجم گسترده فرهنگی قرار دارند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم تجلیل از روحانیون و مساجد منطقه آزاد ارس گفت:روحانیون و مساجد در خط مقدم مقابله با تهاجم گسترده فرهنگی قرار دارند
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم تجلیل از روحانیون و خادمین مساجد منطقه آزاد ارس که بمناسبت روز جهانی مساجد برگزار شده بود، با اشاره به جایگاه بالای مساجد در تقویت روحیه وحدت و تقوای مردم گفت: روحانیت و مساجد و منابر در سنگر اول و خط مقدم مقابله با تهاجم گسترده فرهنگی قرار دارند و نسل جوان به تربیت در مکتب روحانیت نیاز دارند.
وی همچنین توجه بیش از پیش به حوزه های فرهنگی و مذهبی در مساجد بخصوص امامزاده را ضروری دانست و گفت: رسالت مساجد تربیت جوانان و نسل جدید است و در این راستا باید برنامه های فرهنگی طوری طراحی گردد تا منجر به حضور پرشور جوانان در مساجد و مکانهای مذهبی گردد.
عرب باغی در بخش پایانی سخنان خود ارتباط تنگاتنگ هیات امنای مساجد با امام جمعه را بسیار مهم دانست و گفت: اگر کارهای فرهنگی برنامه ریزی شده در مساجد در اولیت کاری هیات امنای مساجد قرار گیرد بدون تردید شاهد گرایش تمام اقشار بخصوص جوانان در این مکانهای مهم دینی و فرهنگی خواهیم بود.
عرب باغی همچنین توجه به عمران،آبادی، توسعه و ارتقای سطح فرهنگی مساجد را از اولویت های سازمان منطقه آزاد ارس برشمرد و خواستار مشارکت مردم در آبادانی مساجد و امامزاده ها شد.
گفتنی است مراسم تجلیل از روحانیون و خادمین مساجد شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه شهرستان جلفا، مدیر فرهنگی منطقه آزاد ارس و جمعی از مسئولین و هیات امنا و خادمین مساجد برگزار گردید و در پایان این مراسم از روحانیون و خادمین مساجد منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا تجلیل بعمل آمد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج