وزیر کشور در حاشیه بازدید از منطقه آزاد ارس: منطقه آزاد ارس باید به مرکز جذب سرمایه و تولید و صادرات کشور تبدیل شود

وزیر کشور در حاشیه بازدید از منطقه آزاد ارس: منطقه آزاد ارس باید به مرکز جذب سرمایه و تولید و صادرات کشور تبدیل شود
وزیر کشور در حاشیه بازدید از منطقه آزاد عملکرد منطقه آزاد ارس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: منطقه آزاد ارس باید به مرکز جذب سرمایه، تولید و صادرات کشور تبدیل گردد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه نشست با مدیران منطقه آزاد و مسئولین شهرستان جلفا گفت: مناطق آزاد با هدفهای بالا و تاثیر گذاز در اقتصاد کشور ایجاد شد ولی در عمل به دلایل مختلف این امر در بیشتر مناطق محقق نشد ولی گزارشهایی که از عملکرد منطقه آزاد ارس در شورایعالی مناطق آزاد و نشست رئیس جمهور در قشم ارائه گردید مثبت بود و امیدواریم ارس بتواند در تحقق این اهداف موفق عمل کند.
وی همچنین تاکید کرد: از مدیرعامل منطقه آزاد ارس مدیران استان و بویژه استاندار انتظار داریم پس از شرایط لغو تحریم ها با همت مضاعف منطقه آزاد ارس را به مرکز جذب سرمایه، تولید و صادرات کشور تبدیل کنند و این مستلزم برنامه ریزی دقیق، دیپلماسی اقتصادی و تجاری درست و همت والای مدیران استان و مسئولین منطقه آزاد ارس می باشد.
وی همچنین در بخشی از سخنان خود گفت: ظرفیت استان آذربایجان شرقی از لحاظ صنعت، کشاورزی، مدیریتی و علمی بسیار بالاست واز همین رو انتظار میرود مهمترین هدف مسئولین استان رونق اقتصادی و رشد اقتصادی باشد.
وی همچنین در بخش پایانی سخنان خود گفت: مقرر شده است که 5 استان کشور بعنوان استانهای پیشرو در زمینه اقتصاد مقاومتی بعنوان الگو معرفی شوند که استان آذربایجان شرقی یکی از این پنج استان می باشد.
شایان ذکر است امروز وزیر کشور بهمراه استاندار استان آذربایجان شرقی، فرماندهی پلیس مرزبانی استان ضمن حضور در منطقه آزاد ارس از پل چوبی و رود ارس بازدید نمودند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج