مدیرعامل منطقه آزاد ارس: همدلی و هماهنگی ارگانها و ادارات در منطقه آزاد ارس زمینه ساز پیشرفت و توسعه ارس گردیده است

مدیرعامل منطقه آزاد ارس: همدلی و هماهنگی ارگانها و ادارات در منطقه آزاد ارس زمینه ساز پیشرفت و توسعه ارس گردیده است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست مشترک با وزیر کشور گفت: منطقه آزاد ارس یکی از مناطقی است که همسو و در راستای سیاستهای تشکیل مناطق آزاد حرکت می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، عرب باغی در جلسه مشترک با وزیر کشور تاکید کرد: همدلی و هماهنگی خوبی میان منطقه آزاد ارس با ادارات و ارگانها وجود دارد که این به نوبه خود زمینه ساز پیشرفت وتوسعه منطقه آزاد ارس گردیده است.
وی افزود: با حضور و فعالیت بیش از 2500 واحد تولیدی، صنعتی، کشاورزی و سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس، بزودی منطقه آزاد ارس به مرکز تولید و صادرات کشور تبدیل خواهد شد.
وی همچنین در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه ارس صنعتی ترین و سرمایه پذیریترین منطقه آزاد کشور است گفت: با توجه به سرعتی که در ایجاد و گسترش صنعت در منطقه آزاد ارس وجود دارد، اکنون نیروی اشتغال در منطقه آزاد ارس منفی است و صاحبان صنایع نیروی کار خود را از شهرهای اطراف جذب می نمایند و این نشان از توسعه و پیشرفت و بالندگی روز افزون ارس دارد.
گفتنی است امروز وزیر کشور بهمراه استاندار استان آذربایجان شرقی، فرماندهی پلیس مرزبانی استان ضمن حضور در منطقه آزاد ارس از پل چوبی و رود ارس بازدید نمودند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج