فرصت ها و توانمندیهای سرمایه گذاری و گردشگری منطقه آزاد ارس در جمهوری آذربایجان به نمایش درآمد

 فرصت ها و توانمندیهای سرمایه گذاری و گردشگری منطقه آزاد ارس در جمهوری آذربایجان به نمایش درآمد

فرصت ها و پروژه های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان که در باکو برگزار می شود به نمایش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این نمایشگاه که از 7 تا 11 آبان ماه جاری در باکو در حال برگزاری است غرفه منطقه آزاد ارس آخرین فرصت های سرمایه گذاری این منطقه را به همراه اقلام توصیفی از جاذبه های گردشگری و طبیعی به بازدیدکنندگان آذری ارائه می نماید.

سی دی های فیلم معرفی ، تور مجازی، کتابچه فرصت های سرمایه گذاری و معرفی جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ارس به همراه بروشور معرفی این منطقه به زبان روسی و ترکی در غرفه سازمان منطقه آزاد ارس دراختیار بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

گفتنی است کشور جمهوری آذربایجان بعنوان یکی از کشورهای هدف نزدیک منطقه آزاد ارس در زمینه جذب سرمایه گذاری و توسعه صادرات از اهمیت ویژه ای برای این منطقه برخوردار بوده و این اولین حضور سازمان منطقه آزاد ارس در این کشور برای معرفی خود و فرصتهای سرمایه گذاری است.

همچنین منطقه آزاد ارس در وسعتی به مساحت 51هزارهکتار در شمال غربی کشورمان واقع شده و بخش هایی از شهرستانهای جلفا و خداآفرین را در مرزهای ایران با آذربایجان، ارمنستان و جمهوری خودمختارنخجوان شامل می شود.

در نمایشگاه مذکور که با حضور 50 فعال اقتصادی و بازرگانی  و تولید کنندگان مختلف از استانهای سراسر کشور برپا شده است، بخشی از توانمندیهای کشورمان در حوزه های مختلف به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه در مجتمع ورزشی – فرهنگی حیدرعلی اف در باکو برگزار می شود.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج