همزمان با هفته کارگر وروزجهانی کارگر/ مراسم روز کارگر با حضور گسترده کارفرمایان و کارگران در منطقه آزاد ارس برگزار شد

همزمان با هفته کارگر وروزجهانی کارگر/ مراسم روز کارگر با حضور گسترده کارفرمایان و کارگران در منطقه آزاد ارس برگزار شد
با حضور مدیران ،کارگران و کارفرمایان بخش خصوصی و سازمانی منطقه آزاد ارس مراسم باشکوه روز جهانی کارگر برگزار گردید
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، همزمان با هفته کارگر مراسم بزرگداشت روز کارگر با حضور با حضور مدیران ،کارگران و کارفرمایان بخش خصوصی و سازمانی منطقه آزاد ارس و به همت اداره کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد ارس در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور جلفا برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم،قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، کار و به دنبال آن کسب روزی حلال را جهاد در راه خدا عنوان کرد و افزود: کارگران و کارآفرینان رزمندگان خطوط مقدم اقتصاد بوده و همواره شایسته تقدیر هستند.
مسجدی افزود: امروز در عرصه تولید که منجر به قطع وابستگی می شود همه ما و به خصوص کارگران که پیشروان عرصه تولید هستند نقش بسزایی دارند و باید در تولید، خلاقیت و نوآوری را در اولویت قرار دهند.
وی ادامه داد: یکی از دغدغه های مهم دولت ایجاد اشتغال در کشور است و سرمایه گذاران نیز باید در کنار دولت در ایجاد اشتغال و تولید پایدار پیشرو باشند.
در ادامه این مراسم رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهر تبریز نیز ضمن تبریک روز کار و کارگر گفت:پیشرفت یک کشور مرهون زحمات کارگرانی است که بعنوان پایه اصلی نظام اقتصادی کشور خدمت رسانی می کنند.
ابد حافظ همچنین در ادامه گفت: کارگران بازوی پر توان کشور می باشند که موجب رشد و شکوفایی هر جامعه می باشند و نقش بسزایی نیز در اجرای اقتصاد مقاومتی کشور بر دوش آنها می باشد تا ماحصل زحمات آنها بعنوان ارزنده ترین خدمت در جامعه نمایان گردد و این امر بر هیچ کس پوشیده نیست.
همچنین در پایان این مراسم از 15 کارگر نمونه شاغل در شرکتهای فعال منطقه آزاد ارس و نیز 5 کارفرمایی برتر منطقه بر اساس شاخص های وزارت کار کشور، از طرف سازمان منطقه آزادارس تجلیل به عمل آمد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج