کارگاه آموزشی بررسی مروری بر ذخیره گاه ارسباران در منطقه آزاد ارس برگزار می شود

 کارگاه آموزشی بررسی مروری بر ذخیره گاه ارسباران در منطقه آزاد ارس برگزار می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری کارگاه آموزشی "بررسی مروری بر ذخیره گاه ارسباران" در منطقه آزاد ارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عادل نجف زاده افزود: با همکاری کمسیون ملی یونسکو و سازمان محیط زیست کشور و با حضور مدیران و کارشناسان مسول 10 ذخیره گاه بین المللی ایران، کارگاه آموزشی بررسی مروری بر ذخیره گاه ارسباران در 2 و 3 آبان ماه منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

وی ادامه داد: این کارگاه آموزشی دو روزه با بررسی ذخیره گاه ارسباران بر مبنای بررسی برنامه اقدام مادرید و راهبرد سویل بصورت مطالعه موردی ذخیره گاه ارسباران برگزار خواهد شد.

دکتر نجف زاده با بیان اینکه ذخیره گاه ارسباران به جهت وجود گونه های مختلف گیاهی و جانوری همه ساله مورد استقبال گردشگران داخلی و خارجی قرار می گیرد افزود: ذخیره گاه ارسباران از جمله ذخیره گاه های طبیعی کم نظیر کشور می باشد و در صورت مدیریت صحیح و علمی می تواند نقش بسزایی در توسعه صنعت گردشگری منطقه داشته باشد.

نجف زاده با اشاره به اینکه در این نشست معاونان ادارات کل محیط زیست کشور و اعضاء گروه علوم کمسیون ملی یونسکو حضور خواهند داشت اظهار داشت : مدیریت پایدار ، حفظ و نگهداری از جنگل های ارسباران موضوعی است که در این نشست دو روزه مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج