انتصاب سرپرست مدیریت مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس

 انتصاب سرپرست مدیریت مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس

طی مراسمی با حضور مدیران سازمان منطقه آزاد ارس و شهرستان خداآفرین سرپرست مدیریت مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر امور مجامع و شوراها و سرپرست دفتر مدیرعامل این سازمان در  این مراسم گفت : تاکنون تعامل مسولان شهرستان خداآفرین با سازمان منطقه آزاد ارس برای راه اندازی این محدوده خوب بوده و امیدواریم با تغییر مدیریت و تحول افکار و ایده ها همکاری ها بیش از پیش بین طرفین ادامه داشته باشد.

وی بر جدیت در کارها تاکید کرد  و کوشش در فعال سازی منطقه خداآفرین و بهره مندی منطقه ، ساکنان و سرمایه گذاران از تسهیلات قانونی مندرج در قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی را از موارد تاکید شده در حکم انتصاب سرپرست جدید مرکز خداآفرین بیان کرد.

پورصالحی با بیان اینکه مرکز خداآفرین یکی از 4 محدوده منطقه آزاد ارس می باشد افزود : محدوده خداآفرین با 6 هزار و 100 هکتار و قلی بگلو با 24 هزار هکتار دو محدوده منفصل منطقه آزاد ارس از مناطق مستعد برای کاربردهای توریستی ، تفریحی ،گردشگری ، کشاورزی و صنایع تبدیلی و توسعه گردشگری و صنعت می باشد و نیازمند تسریع در برنامه ها و تعریف پروژه های لازم برای پیشبرد اهداف سازمان است.

پورصالحی ضمن تقدیر از زحمات آقای اعلمی از سرپرست جدید مرکز خداآفرین خواست تا با نهایت همکاری و همدلی با مسولان و مردم در راستای نیل به اهداف سازمان و توسعه محدوده خداآفرین حرکت نماید.

وی گفت: زیرساختهای لازم برای توسعه محدوده خداآفرین آماده می باشد و نیازمند برنامه ریزی و مدیریت پروژه های جاری و تعریف طرح های جدید برای جذب سرمایه گذاران و گردشگران و ایجاد تحول در اقتصاد و صنعت و اشتغال است.

 با تمام قوا آماده همکاری با منطقه آزاد ارس هستیم

فرماندار خداآفرین نیز در این جلسه گفت : خوشبختانه شاهد تحولات خوبی در منطقه خداآفرین هستیم و آماده ایم با تمام قوا برای پیشبرد اهداف و برنامه های منطقه آزاد ارس همکاری های لازم را انجام بدهیم.

زاهدنیا بر تسریع در برنامه ها و پروژه های در دست اجرا و مصوب در منطقه خداآفرین تاکید کرد و از بخشداران و مسولان این شهرستان خواست در جهت سرعت بخشیدن به برنامه ها و تعامل با منطقه آزاد ارس همکاری لازم را داشته باشند.

گفتنی است در این مراسم که مدیران سازمان منطقه آزاد ارس و شهرستان خداآفرین حضور داشتند طی حکمی که به امضاء صادق نجفی عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس رسیده است ، رسول حسین زاده بعنوان سرپرست مدیریت مرکز خداآفرین این منطقه معرفی شد و از زحمات آقای اعلمی مدیر قبلی این مرکز قدردانی بعمل آمد.

یادآور می شود طی سفر هیئت دولت به استان اردبیل ساختمان اداری سازمان منطقه آزاد ارس در محدوده خداآفرین توسط دکتر غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد و بهره برداری از گمرک محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس نیز با حضور دکتر معمار نژاد در ماه گذشته شروع گردید.

منطقه آزاد ارس با 51 هزار هکتار در مجموع بزرگترین منطقه آزاد کشور بوده و دارای 4 محدوده منفصل از هم در شهرستان های جلفا و خداآفرین می با

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج