مهندس عرب باغي: پروژه ويلاهاي كوهستاني، مكمل امكانات خدماتي، رفاهي و گردشگري ارس مي باشد

مهندس عرب باغي: پروژه ويلاهاي كوهستاني، مكمل امكانات خدماتي، رفاهي و گردشگري ارس مي باشد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین افتتاح ویلاهای کوهستانی ارس و پیست کارتینگ ارس گفت: تنگ نظری مانع از توسعه در هر عرصه ای می شود و باید از سرمایه گذاران حمایت کنیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغي، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در آیین افتتاح ویلاهای کوهستانی ارس و پیست کارتینگ ارس که با حضور مسئولان ادارات شهرستان برگزار شد؛ ضمن تسلیت شهادت سردار رشيد اسلام حاج عباس عبدالهی، با اشاره به تاثیرات قیام تاريخي 29 بهمن تبريز و نقش مردم ولايت مدار و شهيدپرور اين خطه از ايران عزيز اسلامي در این حرکت انقلابي، گفت: قیام 29 بهمن مردم تبريز، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و مبارزه با استکبار و روز بزرگی برای مردم استان آذربايجان شرقي می باشد.
وی در ادامه این مراسم، حضور جامعه زنان را سرمایه ای بزرگ دانست و افزود: بسیاری از کشورها از طریق صنایع دستی و گسترش این صنایع درآمدزایی فراواني دارند لذا رویکرد مناسبی در خصوص ارائه آموزش های لازم به بانوان در این زمینه بصورت حمايت و افزایش صنایع دستی منطقه و تبلیغ صحیح این صنایع، اتخاذ شده است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بخشی از سخنان خود نیز گفت: راه اندازی پروژه ویلاهای کوهستانی، امکانات خدماتی، رفاهی و گردشگری خوبی را برای منطقه آزاد ارس ایجاد خواهد کرد.
وی اضافه كرد: اراده، شرط مهم در توسعه بوده و افزایش درآمد نسبی جامعه با اراده همگانی برای حضور در عرصه کار و تلاش و سرمایه گذاری محقق می شود.
خادم عرب باغي، افزود: مشکل بیکاری در منطقه آزاد ارس وجود ندارد و واحدهای تولیدي با مشکل کمبود کارگر و نیرو مواجه هستند.
وی، تامین سرمایه در گردش سرمایه گذاران را یکی از بزرگ ترین مشکلات در مناطق آزاد عنوان کرد و گفت: بانک ها به طرح های زودبازده وام می دهند علي ايحال رويكرد ما متمركز به رفع مشکلات احتمالي سرمایه گذاران و حمايت از سرمایه گذاران است.
شایان ذکر است در راستای افزایش خدمات گردشگری، ویلاهای کوهستانی ارس با سرمایه گذاری 75 میلیارد ریالی بخش خصوصی و در زمینی به مساحت ده هزار مترمربع با ظرفیت پذیرایی 800 نفر در ضلع شرقی پارک کوهستان توسط خانم صبوری از سرمایه گذاران موفق منطقه آزاد ارس؛ امروز با حضور مدیرعامل و مدیران سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه شهرستان جلفا، فرماندار شهرستان جلفا، شهردار شهر جلفا و نیز روسای برخی از ادارات شهرستان افتتاح شد.
همچنین در ادامه، پیست کارتینگ ارس نیز با سرمایه گذاری شرکت تفریحات موتوری ارس در سایت توریسم و با مساحت 10.000 متر مربع و با سرمایه ای بالغ بر 7 میلیارد و 300 میلیون ریال افتتاح گردید.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج