در نمایشگاه سرمایه گذاری/جاذبه های گردشگری و ظرفیت های ارس به نمایش گذاشته شد

در نمایشگاه سرمایه گذاری/جاذبه های گردشگری و ظرفیت های ارس به نمایش گذاشته شد
سرسبزی ها و زیبایی های منطقه آزاد ارس در تنها غرفه سبز ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور در منطقه آزاد کیش به نمایش گذاشته شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سرسبزی ها و زیبایی های منطقه آزاد ارس در تنها غرفه سبز ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور در منطقه آزاد کیش به نمایش درآمد.
منطقه آزاد ارس با داشتن جاذبه های مختلف گردشگری اعم از جاذبه های تاریخی، طبیعی، مذهبی، حیات وحش و ... طی سنوات گذشته به مقصد جدید گردشگری کشور تبدیل شده است و سالانه با پذیرش حدود 3 میلیون مسافر در نوروز هر سال، از مناطق مهم گردشگری کشور به حساب می آید.
سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس با معرفی جاذبه های متنوع گردشگری در غرفه سازمان در ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور در جزیره مرجانی کیش، به ترغیب سرمایه گذاران حوزه گردشگری و خدمات جهت حضور در منطقه آزاد سرسبز ایران همت نموده بود به طوری که آثار گردشگری حاشیه رود ارس به شکل استندها و تابلوها، بروشورها و نرم افزارهای تصویری، نقشه های مسیر و ... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته بود.
همچنین در کنار این زیبائی ها نمونه هایی از آثار صنایع دستی منطقه ارس که بیانگر معجزه دستان بانوان حاشیه رود ارس می باشد بازدید کنندگان را به تحسین فراخوانده بود. از جمله آثار به نمایش درآمده در غرفه، ظروف منقش به قلم زنی، لوازم چوبی تهیه شده با نقوش زیبا بر روی آن، سفال های متنوع و ورنی های بافت منطقه بودند.
تصاویر آثار تاریخی کشف شده از گورکان های محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس و نمونه فسیل های یافت شده از ژئو پارک حاشیه رود ارس توضیحات بصری جامعی از قدمت این منطقه و تمدن های ساکن در حاشیه رود خروشان ارس را برای بازدید کنندگان غرفه ارس داشت.
ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور همزمان با اولین نمایشگاه بانک، بورس، بیمه و بازار سرمایه کشور، با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری مناطق مختلف ایران و ایجاد ارتباط بین صاحبان سرمایه و صاحبان طرح های قابل سرمایه گذاری، از تاریخ 29 مهر ماه کار خود را در جزیره مرجانی کیش آغاز و تا 2 آبان ماه ادامه داشت.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج