استقبال بی نظیر از غرفه منطقه آزاد ارس در دومین روز حضور در نمایشگاه سرمایه گذاری کشور

استقبال بی نظیر از غرفه منطقه آزاد ارس در دومین روز حضور در نمایشگاه سرمایه گذاری کشور
غرفه سازمان منطقه آزاد ارس در دومین روز حضور خود در ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور در کیش با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان مواجه شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، اولویتهای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس، تعدد شرکت های سرمایه گذار در این منطقه، تنوع محصولات تولیدکنندگان منطقه و وجود آثار گردشگری متعدد در حاشیه رود ارس از محورهای مهمی است که در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته شده است.
بازدیدکنندگان حاضر در غرفه، داشتن آب و هوای مناسب و طبیعت زیبای منطقه، راه های دسترسی آسان و اتصال به راه آهن کل کشور را از مهمترین مزایا و ویژگی های منحصربه فرد منطقه آزاد ارس عنوان نمودند.
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و هیأت همراه، سرمایه گذاران منطقه آزاد کیش در بخش های مختلف خدماتی و گردشگری، نمایندگان جامعه بازاریان و تجار جزیره کیش، معاونان و مدیران شرکت های بیمه ای و بانک ها، معاونان و مدیران عامل سایر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور حاضر در نمایشگاه، نمایندگان شهرداری های دارای غرفه در نمایشگاه و نمایندگان خبرگزاری ها و رسانه های خبری و در راس آنها صدا و سیمای مرکز کیش از جمله مراجعان غرفه ارس بودند.
ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور و اولین نمایشگاه بانک، بورس، بیمه و بازار سرمایه به همراه نشست های جنبی تخصصی در حوزه سرمایه گذاری و تعریف روش های جدید جذب منابع مالی به مدت 4 روز از 29 مهر لغایت 2 آبان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و سالن همایش های بین المللی منطقه آزاد کیش در حال برگزاری می باشد./ظ
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج