بازنگری آئین نامه ها و شیوه نامه های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس موجب تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه شده است/معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس:احداث لاین دوم مسیر جلفا-تبریز از اولویتهای سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس است

بازنگری آئین نامه ها و شیوه نامه های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس موجب تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه  شده است/معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس:احداث لاین دوم مسیر جلفا-تبریز از اولویتهای سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس است
معاون اقصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: بررسی و بازنگری آئین نامه ها و شیوه نامه های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس موجبات تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه را فراهم نموده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، راستگو معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس در نشست ارائه پروژه های سرمایه گذاری که در حاشیه ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور و اولین نمایشگاه بانک، بورس، بیمه و بازار سرمایه در کیش برگزار گردید اعلام کرد: بررسی و بازنگری آئین نامه ها و شیوه نامه های سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس موجبات تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه را فراهم نموده است.
علیار راستگو با اشاره به سرمایه گذاری های صورت گرفته در زمینه صنایع الکترونیک، صنایع مبلمان، صنایع High Tech و صنایع پالایشگاهی افزود: 30 واحد دارای صادرات به کشور های مختلف خاورمیانه و کشورهای CIS هستند که صنایع نساجی و تولید نخ و صنایع خودرو سازی و تولید کامیون و کامیونت از مهمترین سرمایه گذاری های منطقه به شمار می روند و 89 واحد تولیدی در منطقه آزاد ارس در حال فعالیت می باشند که از این تعداد 15 واحد با سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی از کشورهای آذربایجان، ترکیه، گرجستان و عراق راه اندازی شده اند.
وی همچنین گفت: هم اکنون 98 واحد در حال احداث می باشد و نیز چندین واحد گلخانه ای و تولید محصولات کشاورزی در بخشی از 241 هکتار اراضی از سایت کشاورزی منطقه آزاد ارس در حال راه اندازی می باشد.
راستگو در ادامه ضمن معرفی 120 پروژه اولویت دار و منتخب سرمایه گذاری این منطقه، افزود: کلیه کارهای کارشناسی و طرح های توجیهی این پروژه ها تهیه شده است و این پروژه ها آماده واگذاری به سرمایه گذاران می باشد.
وی احداث لاین دوم مسیر ارس ـ تبریز و دوبانده کردن این مسیر را که با همکاری سازمان و وزارت راه و شهرسازی صورت می گیرد از مهمترین اولویت های سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس معرفی نمود.
راستگو در پایان این نشست حضور در این نمایشگاه و نشست های جنبی آن را فرصت مناسبی برای استفاده از تجربیات سرمایه گذاران و نیز مناطق آزاد برشمرد و از مشارکت سرمایه گذاران و سایر موسسات تامین مالی پروژه ها برای حضور در پروژه احداث فرودگاه منطقه آزاد ارس استقبال کرد.
نشست تخصصی ارائه پروژه های سرمایه گذاری در حاشیه ششمین نمایشگاه سرمایه گذاری کشور و اولین نمایشگاه بانک، بورس، بیمه و بازار سرمایه منطقه آزاد کیش با حضور معاونان و مدیران اقتصادی و سرمایه گذاری شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، معاونان و مدیران مناطق و مدیران موسسات تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران کیش در مورخ 1 آبان برگزار گردید./ظ
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج