زنگ مدرسه در منطقه آزاد ارس نواخته شد / تحقيق و پ‍ژوهش به ركن توسعه همه جانبه منطقه آزاد ارس تبديل مي شود

زنگ مدرسه در منطقه آزاد ارس نواخته شد / تحقيق و پ‍ژوهش به ركن توسعه همه جانبه منطقه آزاد ارس تبديل مي شود

  همزمان با اولین روز از ماه مهر يك هزار و 90 نفر دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در منطقه آزاد ارس پا به عرصه های علم و دانش گذاشتند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، زنگ مدرسه با حضور مسؤلان منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا، اولیاء و مربیان در 20 مدرسه منطقه آزاد ارس به طور همزمان نواخته شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بازدید از مدارس منطقه آزاد ارس بر ضرورت کیفی سازی آموزش در مدارس، ارتقاء سطح علمی دبیران و تجهیز مراکز آموزشی تاکید کرد.

محسن خادم عرب باغی در جمع دانش آموزان بر لزوم بهبود زیرساخت های فکری لازم برای بهبود وضعیت آموزش و تلاش برای رسیدن به استانداردهای جهانی تاکید کرد و گفت: سربلندی و کسب جایگاه ویژه ایران در عرصه های مختلف جهان در سایه ایمان، علم و توانمندی می باشد.

عرب باغی با تاکید بر جایگاه تحقیق و پژوهش در توسعه همه جانبه، اظهار داشت: منطقه آزاد ارس با اهداف کلان در عرصه های مختلف نیازمند سیستم آموزشی منسجم، علمی، متعهد و متبحر است.

وی توسعه دانش بنیان را اصل مهم در دنیای توسعه و پیشرفت دانست و افزود: رشد فکری و علمی جامعه ضامن پایداری توسعه و پیشرفت است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بازدید از مدارس از نزدیک در جریان فعالیت ها و خواسته های مدیران و دبیران مدارس قرار گرفت و راهکارهای لازم جهت بهبود وضعیت رفاهی و آموزشی مدارس از سوی وی صادر شد.

همچنین در این بازدیدها کمک هزینه ای از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مدیران مدارس منطقه آزاد ارس اهداء شد.

لازم به ذكر است با حضور مدیرعامل و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس، امام جمعه و فرماندار شهرستان جلفا، رییس شورای شهر جلفا و فرماندهان نظامی و انتظامی زنگ مهر در 20 مدرسه منطقه آزاد ارس نواخته شد و دانش آموزان راهی کلاس های درس شدند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج