در سالروز بازگشت آزادگان به کشور صورت گرفت ؛ دیدار و تجلیل مدیرعامل منطقه آزاد ارس از آزادگان

در سالروز بازگشت آزادگان به کشور صورت گرفت ؛ دیدار و تجلیل مدیرعامل منطقه آزاد ارس از آزادگان
همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس همراه با مسؤل امور ایثارگران این سازمان از آزادگان ساکن در محدوده منطقه آزاد ارس دیدار و تجلیل کردند.
به گزارش اداره امور رسانه های روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس، در این دیدارها ضمن تبریک سالروز بازگشت آزادگان به میهن گفت: بعد از پیروزی انقلاب، یکی از روزها و مناسبت های فراموش ناشدنی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی است.
عرب باغی با اشاره به جایگاه آزادگان و ایثارگران در جامعه افزود: خدمات و فداکاری های آنان قابل قیاس با هیچ خدمتی نبوده و کلمات و ادبیات در تبیین ایثارگری و استقامت آزدگان قصار است.
وی مستندسازی خاطرات آزادگان و اشاعه آن در بین جوانان را امری ضروری دانست و با اشاره به اینکه لازم است کودکان و نسل های امروز و فردا با ارزش های انقلابی و دفاع مقدس آشنا شوند، افزود: توجه به تبیین ارزش های انقلابی باید از نظام آموزشی آغاز شده و در متن جامعه جاری شود.
محبوب ابراهیمی، مسئول امور ایثارگران منطقه آزاد ارس نیز با تاکید بر گرامیداشت و تجلیل از آزادگان میهن و حماسه سازان استقامت، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس را ضروری خواند و خدمت به آزادگان را توفیقی بزرگ برای خدمتگذاران عنوان کرد.
در این دیدارها، با اهداء لوح تقدیر از جانباز و آزاده محمد شاگردی و فرشید برزگر بعنوان الگوهای استقامت و ایثار تجلیل و قدردانی بعمل آمد.
شایان ذکر است 14 نفر آزاده هشت سال دفاع مقدس در شهرستان جلفا و منطقه آزاد ارس ساکن می باشند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج