تاکید بر رونق داد و ستد در گردهمایی بازاریان خداآفرین

تاکید بر رونق داد و ستد در گردهمایی بازاریان خداآفرین

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مرکز خداآفرین همزمان با برگزاری نخستین گردهمایی بازاریان این محدوده بر رونق داد و ستد و اجرای صحیح قانون کالای همراه مسافر در بازار خداآفرین تاکید کرد.

    به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، جعفر ملکی در آستانه فرا رسیدن روز اصناف و در جمع بازاریان محدوده خداآفرین افزود: وجود مغازه های متعدد، گمرک و طبیعت زیبا در جنگل های ارسباران و حاشیه رود ارس، ظرفیت کم نظیری برای توسعه بخش گردشگری در این محدوده به شمار می رود.

   مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد ارس نیز اجرای قانون کالای همراه مسافر در این محدوده را مزیتی برای اصناف منطقه عنوان کرد و افزود: اجرای این قانون در محدوده منفصل 3 (جانانلو) موجب جذب روزافزون گردشگران علاقه مند به طبیعت گردی و خرید می شود.

   رضا عباسی اظهار داشت: اصناف برای بهره مندی از مزایای منطقه آزاد ارس در داخل محدوده های این سازمان موظف به اخذ پروانه فعالیت و تکمیل اظهارنامه مالیاتی می باشند.

   در بخش دیگری از این آیین که در مسجد شهرک خداآفرین برگزار شد، مدیران سازمان منطقه آزاد ارس به پرسش های اصناف حاضر در این جلسه پاسخ دادند.

   منطقه آزاد ارس علاوه بر یک محدوده متصل در جلفا دارای یک محدوده منفصل در نوردوز (مرز ارمنستان) و دو محدوده منفصل در خداآفرین می باشد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج