بازدید هیات اقتصادی ترک از منطقه آزاد ارس/ عرب باغی:ارس بهترین منطقه آزاد ایران برای سرمایه گذاری های تولیدی و صنعتی است

بازدید هیات اقتصادی ترک از منطقه آزاد ارس/ عرب باغی:ارس بهترین منطقه آزاد ایران برای سرمایه گذاری های تولیدی و صنعتی است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در نشست با هیات اقتصادی و سرمایه گذاری ترکیه گفت: ایران و ترکیه همواره به جهت وجود مشترکات فراوان روابط اقتصادی خوبی داشته اند و سرمایه گذاران متعدد این کشور در منطقه آزاد ارس فعال هستند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در این دیدار با بیان اینکه قوانین حاکم بر مناطق آزاد در ایران فرصت خوبی برای گسترش مناسبات اقتصادی بین دو کشور است گفت: فعالان اقتصادی ترکیه افرادی کاربلد و صنعتی هستند و منطقه آزاد ارس در بین مناطق آزاد ایران بهترین فرصت برای سرمایه گذاری های تولیدی و صنعتی است.

عرب باغی با ابراز رضایت از سرمایه گذاری های مشترک صورت گرفته بین دو کشور در منطقه آزاد ارس گفت: سرمایه گذاری های مشترک ایرانی و ترکیه ای موفق بوده و ما آماده همکاری بیش از پیش با سرمایه گذاران ترک هستیم.

وی با اشاره به سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران به کشور ترکیه گفت: تاکید رؤسای جمهور دو کشور بر گسترش روابط اقتصادی در حوزه های مختلف از جمله رفع مشکلات بانکی، گسترش همکاری در حوزه های گردشگری و حمل و نقل و سایر زمینه ها و مشترکات نشان از عزم جدی طرفین برای گشایش فضای جدید در روابط بین المللی دارد.

در این دیدار سرمایه گذاران ترکیه ای از ارتباط و همکاری خوب مدیرعامل و فعالان اقتصادی منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاران ترکیه ای ابراز رضایت کردند.

اعضای هیات اقتصادی و سرمایه گذاری ترکیه پس از بازدید از چند واحد تولیدی منطقه آزاد ارس در رابطه با فعالیت های صورت گرفته در فازهای صنعتی ارس و قوانین و مقررات سرمایه گذاری به بحث و گفتگو پرداختند.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج