پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر

پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر

بسمه تعالی

کار شرف است،کار افتخار است،کار عبادت است.

 در فرهنگ و دین ما نگاهی که به "کار" می شود بسیار متعالی است. کارگر در سیستم الهی - انسانی اسلام که گواه آن عمل تاریخی پیامبر و بوسه زدن بر دستان پینه بسته کارگر بود، بسیار عزیز و بزرگوار است.

در دنیای جدید هم علی رغم برخی نگرش های افراطی و تفریطی سیاسی -اجتماعی به کار و طبقه کارگر، هنوز هم منطق ما منطق اسلام است که در آن کارگر نه بخشی از جامعه بلکه خود جامعه است که در تعامل با تکنولوژی و سرمایه سعی می کند با تولید کالا و ارائه خدمات علاوه بر رفع احتیاجات خود و دیگران افق های جدیدی از پیشرفت و ترقی را بگشاید.

منطقه آزاد ارس یک منطقه ای با هویت غالب صنعتی است و به این دلیل بخش اعظم جامعه ارس با حرکت و تلاش خودشان در این سیستم صنعتی نقش بارزی را در سرنوشت اقتصادی کشور بازی می کنند.

کارگران در منطقه آزاد ارس متعهدانه و اگاهانه در پی ایجاد افتخار ملی هستند. آمار های تولیدی و صادراتی که منطقه به آن دست یافته مرهون همین تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی کارگران شریف منطقه است.

اینجانب بعنوان مدیرعامل منطقه آزاد ارس بر خود فرض می دانم ، ضمن تبریک هفته کار و کارگر و ارج نهادن به تلاش ها و مجاهدت های مداوم کارگران زحمتکش میهن اسلامی ایران ، دستان توانمند این عزیزان را به گرمی بفشارم و برایشان سلامتی و سعادت آرزو نمایم.

 

 محسن خادم عرب باغی

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج