اشتغالزایی در منطقه آزاد ارس سیر صعودی به خود گرفته است

اشتغالزایی در منطقه آزاد ارس سیر صعودی به خود گرفته است
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده روند اشتغالزایی به واسطه جذب سرمایه گذاری در این منطقه حالت صعودی داشته است.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، علیار راستگو در آیین معارفه مدیر کل جدید گمرک جلفا اظهار کرد: جهت گیری این منطقه همگام با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق آزاد با حمایت از سرمایه گذاری به نفع مردم رقم خورده است.
وی افزود: منطقه ازاد ارس طی سال های اخیر و با روی کار آمدن دولت یازدهم سیر تکاملی خود را سپری می کند که نتایج حاصله در خدمت صادرات کالا، درآمدزایی و اشتغال بوده است.
راستگو لازمه توسعه و آبادانی و پیشرفت منطقه آزاد ارس را تلاش مضاعف با مدیریت جهادی دانست و گفت: این امر باعث افزایش توان اقتصادی مردم شده و رونق منطقه را به دنبال خواهد داشت.
وی از گمرک به عنوان بدنه فعال منطقه ازاد ارس یاد کرد و افزود: وجود گمرک فعال و با سابقه به عنوان اولین نقطه اتصال سازمان با سرزمین اصلی می تواند در ارتقای خدمات رسانی و بهبود معیشت مردم مفید باشد.
راستگو ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل سازنده و مستمر بین منطقه آزاد ارس و گمرک جلفا شاهد شکوفایی و بالندگی منطقه شمال غرب کشور باشیم.
آیین تودیع و معارفه مدیر کل گمرک جلفا با حضور مدیر کل امور هماهنگی استان های گمرک ایران، امام جمعه و جمعی از مسوولین محلی شهرستان جلفا برگزار شد.
در این آیین احمد محمودی به عنوان مدیر کل جدید گمرک جلفا معرفی و از خدمات صادق نامدار قدردانی شد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج