سفر به ارس، دیار نام آشنای ایران زمین/ گردش سه بعدی در سرزمین زیبایی ها را تجربه کنید

سفر به ارس، دیار نام آشنای ایران زمین/ گردش سه بعدی در سرزمین زیبایی ها را تجربه کنید
گردشگران حرفه ای و آنانکه گردش را هدفمند برنامه ریزی می کنند قبل از سفر با جستجو در فضای مجازی "اینترنت" جاذبه های گردشگری را مورد بررسی قرار می دهند. حال آنکه روابط عمومی و بین الملل منطقه آزاد ارس جهت معرفی جاذبه های گردشگری این منطقه بهشتی به علاقمندان تاریخ و طبیعت اقدام به راه اندازی وب سایت سفر به ارس کرده است.
سفر به ارس، جزو وب سایت های پرتال اصلی منطقه آزاد ارس بوده و با هدف آشنایی مجازی گردشگران با ظرفیت های طبیعی و تاریخی این منطقه طراحی شده است.
ایام نوروز و تابستان بیشترین مراجعه از سوی گردشگران برای کسب اطلاعات از جاذبه ها و مسیر های گردشگری ارس صورت می گیرد. این وب سایت می تواند همه اطلاعات لازم درباره ارس و آنچه یک گردشگر نیاز دارد را فراهم نماید.
در سفر به ارس آخرین اخبار و گزارش های گردشگری و همچنین فراخوان های ورزشی و تفریحی و گردشگری ارس در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. همچنین در این پایگاه وضعیت آب و هوا، اوقات شرعی، نقشه های گردشگری و اسکان و کل منطقه، گالری تصاویر و معرفی جاذبه های تاریخی و طبیعی و مذهبی، رزرو اقامت، نرخ ارز، آدرس و شماره تلفن کامل رستوران ها، هتل ها و مهمان سراها، بانک و صرافی ها و سایر خدمات سفر در دسترس شما است.

در این وب سایت به آدرس http://www.goaras.ir می توانید با موقعیت جغرافیایی و موقعیت و تاریخ این منطقه آشنا شده و آخرین انتشارات گردشگری به زبان های فارسی و انگلیسی را دریافت نمایئد.


سیر سه بعدی در ارس

یکی دیگر از کارهای ارزشمند روابط عمومی ارس گردش مجازی ولی این بار بصورت سه بعدی در جاذبه های گردشگری است. این امکان جذاب در وب سایتی دیگر با نام تور مجازی منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس طراحی شده و در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. هر دو وب سایت اکنون دو ساله هستند.
گردش سه بعدی در ارس می تواند هر بیننده ای را برای حضور فیزیکی در این منطقه زیبا مجذوب نماید. در این وب سایت به آدرس http://arasvt.ir هر یک از 14 جاذبه گردشگری معرفی شده از امکان دسترسی به متن و فیلم معرفی، گالری عکس، تورمجازی و نقشه برخوردار بوده و در اختیار بیننده قرار دارد.
این وب سایت نیز به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده است.
منطقه آزاد ارس علاوه بر ظرفیت های فراوان برای توسعه فعالیت های اقتصادی در حوزه های مختلف دارای پتانسیل های بالقوه برای توسعه و ایجاد ارزش افزوده از صنعت گردشگری است. همه ساله میلیون ها گردشگر از سراسر میهن عزیزمان و همچنین کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی به ارس آمده و بعنوان سفیران گردشگری منطقه آزاد ارس مبلغ زیبایی های این منطقه در کوی خود بوده اند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج