بازدید مدیرعامل منطقه آزاد ارس از چهارمین نمایشگاه دستاورهای علمی و پژوهشی ارس

بازدید مدیرعامل منطقه آزاد ارس از چهارمین نمایشگاه دستاورهای علمی و پژوهشی ارس

چهارمین نمایشگاه دستاورهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس با حضور دانشگاه ها، پردیس های بین المللی ارس و دیگر مراکز علمی در محل سالن آذران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل جلفا آغاز بکار کرد.
این نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی ارس با برپایی 11 غرفه شامل پردیس های بین المللی ارس دانشگاه های علوم پزشکی تبریز، تهارن، دانشگاه تبریز، پیام نور و دانشگاه های آزاد جلفا و هادیشهر و همچنین مخترعین و موسسه ژئوپارک ارس در حال برگزاری می باشد.
این نمایشگاه با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشجویان، پژوهشگران و مخترعان منطقه آزاد ارس از ساعت 9 صبح الی 16 بعد از ظهر برپا شده است.
همچنین برگزاری مسابقه "اگر من مدیرعامل منطقه آزاد ارس بودم" از برنامه های جنبی این نمایشگاه می باشد.
محسن خادم عرب باغی مدیرعامل منطقه آزاد ارس در بازدید از غرفه های این نمایشگاه در گفتگو با مخترعین و صاحبان ایده ها و پژوهش های ارائه شده بر ضرورت گرایش به پژوهش ها و اختراعات کاربردی تاکید کرد و گفت: تجاری سازی ایده های کاربردی مورد حمایت منطقه آزاد ارس می باشد.
وی پیوند صنعت و دانشگاه را عامل مهمی در رشد فزاینده تولید کیفی محصولات داخلی عنوان کرد و گفت: باید نیروی متخصص برای تولید کالای صادرات محور را تربیت نماییم.
مدیرعامل منطقه آزاد ارس همچنین وجود پشتوانه علمی و خلاقیت در تولید را عامل مهمی در ارتقاء سطح کیفی تولیدات وجلب نظر بازارهای بین المللی عنوان کرد.
عرب باغی گفت: لازم است در کنار شعار توسعه صادرات در کشور به ارتقاء سطح تحقیق و پژوهش و انجام مطالعات کاربردی با بنیه علمی کارآمد توجه نمائیم.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج