چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس برپا شد

چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس برپا شد

مدیر برنامه و بودجه منطقه آزاد ارس از آغاز بکار چهارمین نمایشگاه دستاورهای علمی و پژوهشی منطقه آزاد ارس با حضور دانشگاه ها، پردیس های بین المللی ارس و دیگر مراکز علمی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس یوسف داداش زاده با اعلام این خبر افزود: چهارمین نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی ارس با برپایی 11 غرفه در سالن آذران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل جلفا در حال برگزاری می باشد.
وی گفت: این نمایشگاه از 25 الی 28 آذرماه سالجاری با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشجویان، پژوهشگران و مخترعان این منطقه برگزار می شود.
داداش زاده به برنامه های جنبی این نمایشگاه اشاره کرده و گفت: برگزاری مسابقه "اگر من مدیرعامل منطقه آزاد ارس بودم" از برنامه های جنبی این نمایشگاه می باشد.
یوسف داداش زاده با اشاره به لزوم بهره مندی از ظرفیت های علمی این منطقه گفت: نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی با هدف ایجاد نشاط علمی در جامعه و بهبود انگیزه در بین تلاشگران عرصه علم و فناوری همه ساله در منطقه آزاد ارس برگزار می شود.
داداش زاده افزود: امیدواریم دستاوردهای علمی ارائه شده در این نمایشگاه که همه ساله با نمایش ایده ها و اختراعات جدید همراه است با استقبال سرمایه گذاران عرصه علم و فناوری و سرمایه گذاران منطقه آزاد ارس موجب عملیاتی شدن دستاوردهای دانشمندان بومی شده و گامی در راستای خودکفایی علم و صنعت باشد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج