معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس منصوب شد
رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس طی حکمی دکتر بهرام سرمست را به سمت معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مهندس خادم عرب باغی در این حکم توسعه صنعت گردشگری، توجه به آثار تاریخی و باستانی، تلاش در جهت ارتقای وضعیت اقتصادی بومیان منطقه و توجه به موضوعات اجتماعی و مسایل جوانان را مورد تاکید قرار داده است.
دکتر بهرام سرمست یکی از مدیران برجسته کشور در سمت های مختلفی همچون مدیر کل سیاسی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی،سرپرست مرکز مطالعات سیاسی و اجتماعی استانداری، مدیراجرایی واحدهای تحت نظارت و رئیس اداره دانش آموختگان دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی، سرپرست فرمانداری تبریز و دارای بیش از 17 سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف استان در رشته های علوم سیاسی، علوم اجتماعی و مطالعات فرهنگی، ارتباطات و حقوق بین الملل است.
همچنین در احکام جداگانه ای قهرمان صمدی با بیش از 20 سال سابقه مدیریت مالی و حسابرسی در شرکت ها و موسسات مختلف، بعنوان مدیر امور مجامع و حسابرسی داخلی، مهندس علیرضا جعفری به سمت رییس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات و جعفر احمدی علمداری به سمت سرپرست مدیریت املاک و اراضی این سازمان منصوب شدند.
پیش از این نیز مدیرعامل منطقه آزاد ارس در احکامی،  دکتر جعفر ملکی را به سمت معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ارس، مهندس احد نصرتی وایقان به سمت مشاور مدیرعامل منطقه آزاد ارس، احمد حسن نژاد به عنوان سرپرست مدیریت مرکز نوردوز و میرحسین موسوی را به عنوان سرپرست مدیریت ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات منصوب کرد.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج