کسب رتبه واحد نمونه کیفی استان آذربایجان شرقی توسط شرکت نگین فخر آذربایجان

کسب رتبه واحد نمونه کیفی استان آذربایجان شرقی توسط شرکت نگین فخر آذربایجان
شرکت نگین فخر آذربایجان در منطقه آزاد ارس بعد از ارزیابی های بعمل آمده توسط سازمان استاندارد، رتبه واحد نمونه کیفی را کسب کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس شرکت نگین فخر آذربایجان در همایش تقدیر از 22 واحد نمونه کیفی استان که در محل آمفی تئاتر اداره کل استاندارد برگزار شد بعنوان واحد کیفی نمونه استان آذربایجان شرقی معرفی و با اهدای تندیس و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت.
شرکت نگین فخر آذربایجان یکی از موفق ترین واحدهای تولیدی و صادرکننده کشور می باشد که با تولید 12 نوع قیر صنعتی نیاز شرکتهای راه سازی، ایزوگام و عایقهای رطوبتی داخل کشور را تامین کرده و مازاد تولیدات خود را به خارج از کشور صادر می کند.
شرکت نگین فخر آذربایجان در سال 88 بعنوان واحد پاک و در سالهای 88 ، 89 ، 90 بعنوان صادر كننده نمونه استان و نیز در سال 90 تحت عنوان واحد کیفی استان انتخاب گردید.
انتخاب به عنوان شركت خوشنام در كشور و به عنوان برند برتر استان ، کسب استاندارد رضایت و شکایت مشتری ، گواهینامه کاربرد استاندارد تشویقی و اجباری و گواهينامه استاندارد اروپا و دریافت سیستم یکپارچه مدیریت که شامل مدیریت کیفیت، زیست محیطی، ایمنی و بهداشت شغلی می باشد از جمله افتخارات شرکت است.
یادآور می شود ظرفیت تولید این واحد از 300 تن در شبانه روز در سال 87 به 1000 تن در شبانه روز در سال 88 افزایش یافت و در سال 89 با بکارگیری تکنولوژی روز اروپا و استفاده از دانش فنی مهندسان داخلی ظرفیت تولید این واحد به 2200 تن در شبانه روز رسید.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج