عرب باغی: توسعه پایدار با اصلاح افکار میسر می شود/ حمایت از سرمایه گذاران ارس ضروری است

عرب باغی: توسعه پایدار با اصلاح افکار میسر می شود/ حمایت از سرمایه گذاران ارس ضروری است
مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ارس بر لزوم اصلاح افکار و تغییر فرایندها برای دستیابی به توسعه پایدار تاکید کرد.
محسن خادم عرب باغی قبل از ظهر چهارشنبه در آئین معارفه اش در منطقه آزاد ارس در جمع سرمایه گذاران و مسئولان استانی و کشوری، تقویت روحیه خودباوری در بدنه منطقه آزاد ارس را امری ضروری دانست و گفت: ارس مزیتی مهم برای آذربایجان شرقی و شمالغرب کشور بوده و همگان بر آن اذعان دارند.
وی با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاران فعلی و آینده ارس با قوت بیشتری ادامه خواهد داشت، گفت: ارس مزیتی سود آور و امتیازی ارزشمند برای توسعه تولید و افزایش اشتغال پایدار در شمالغرب کشور است و لازم است تکریم سرمایه گذاران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
عرب باغی بر لزوم تکریم سرمایه گذاران و صاحبان فکر تاکید کرد و افزود: استقبال و احترام به سرمایه گذاران و انسان های صاحب فکر و اندیشه موجب به وجود آمدن فضای اطمینان و آرامش می شود که لازم است بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: وجود افکار تنگ نظر مانع از رشد و پویایی در سیستم شده و مشکلاتی متعددی به وجود می آورد.
محسن خادم عرب باغی در ادامه افزود: کشورهای توسعه یافته با تغییر و اصلاح امور و فرایندهای غلط و ناکار آمد تولید، تجارت، بازرگانی و تمام عرصه های فعالیتی خود را ارتقاء داده اند.
وی همچنین ادامه داد: همکاری و همدلی مردم و مسئولین سایر نهادها و سازمان ها در کشور، استان و شهرستان و از همه مهم تر همکاری مردم منطقه عوامل مهم و اساسی در ادامه راه مسیر توسعه ارس خواهد بود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج