نجفی: ارس حیاط خلوت کسی جز سرمایه گذاران نبوده است

نجفی: ارس حیاط خلوت کسی جز سرمایه گذاران نبوده است
مدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس فعالیت های اقتصادی انجام شده در ارس را قانونی و به دور از هرگونه حاشیه خواند و گفت: منطقه آزاد ارس هرگز حیاط خلوت کسی جز سرمایه گذاران نبوده است.
صادق نجفی قبل از ظهر چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه اعضا و رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس در جلفا با بیان اینکه مشاهده ثمره تلاش ها و زحمات شبانه روزی پرسنل منطقه آزاد ارس در فازهای صنعتی غرورآفرین است، افزود: ارس در چند سال قبل 16 واحد تولیدی داشت که امروز شاهد فعالیت تولیدی و صادراتی 72 واحد تولیدی در سایت های صنعتی ارس و احداث 143 واحد تولیدی جدید هستیم.
نجفی گزارشی از فعالیت های عمرانی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ارس در دوران مدیریتی خود ارائه کرد و گفت: فضای موجود در مسیر کسب و کار کشور غیرمنطقی است و بروکراسی های موجود بر سر راه سرمایه گذاری مانع توسعه تولید و تحقق اهداف تعیین شده است.
وی توجه بر خواست مردم را وظیفه خادمان ملت دانست و افزود: اصلاح وضعیت معیشت و فضای کسب و کار خواست های اساسی مردم از دولتمردان است.
مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه اظهار داشت: هر چهار محدوده منفصل در منطقه آزاد ارس عملیاتی شده اند و در دو سال آینده محدوده خداآفرین بی‌نظیرترین محدوده ارس از حیث گردشگری و صنعتی و اقتصادی خواهد بود.
نجفی از افتتاح فرودگاه ارس تا حداکثر پایان سال جاری خبر داد و گفت: توسعه نیازهای زیربنایی ارس با صدها میلیارد ریال انجام شده است و بزودی فرودگاه ارس در جلفا و خداآفرین نیز راه اندازی می شود.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج