مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در جمع بازاریان ارس : معافیت مالیاتی مناطق آزاد به شرط اخذ مجوز فعالیت و ارائه اظهارنامه مالیاتی

مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در جمع بازاریان ارس : معافیت مالیاتی مناطق آزاد به شرط اخذ مجوز فعالیت و ارائه اظهارنامه مالیاتی
مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی امروز در جمع بازاریان و تجار منطقه آزاد ارس، کسب مجوز فعالیت از منطقه آزاد ارس و ارائه اظهارنامه مالیاتی جهت بهره مندی از معافیت مالیاتی مناطق آزاد را دو شرط بهره مندی از مزیت های مناطق آزاد اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس رسول رسولی با اعلام این خبر افبزود: آخرین فرصت تسلیم نمودن اظهار نامه مالیاتی پایان تیر ماه جاری است.
وی معافیت 20 ساله از مالیات برای فعالان اقتصادی در منطقه آزاد ارس را مزیت مهمی برای توسعه دانست و افزود: تجار، بازرگانان، بازاریان، اصناف و کسبه و هر صنف و فعال اقتصادی دیگر در صورت رعایت هر دو شرط اجازه بهره مندی از معافیت 20 ساله از مالیات را خواهند داشت.
رسولی گفت: همکاران اداره کل مالیاتی در سراسر استان تا زمان افطار آماده دریافت اظهارنامه های مالیاتی می باشند.
وی اظهار داشت: ما مشتاق بهره مندی همگان از معافیت مالیاتی هستیم و در این راستا اهالی بازار و صاحبان اصناف یکدیگر را از این فرصت ناب آگاه کنند.
لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج