سمینار بازاریابی و فروش در شرایط بحرانی در منطقه آزاد ارس برگزار شد

سمینار بازاریابی و فروش در شرایط بحرانی در منطقه آزاد ارس برگزار شد
سمینار بازاریابی و فروش در شرایط بحرانی با حضور اساتید برجسته این حوزه و 200 تن از مدیران صنایع و بنگاه های تولیدی و تجاری منطقه آزاد ارس در سالن آذران سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این سمینار با هدف ارتقاء سطح بازاریابی و فروش در سطح کسب و کارهای کوچک و متوسط با سخنرانی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران برگزار گردید.
همچنین معاون اقتصادی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ارس نیز ضمن تشریح زمینه فعالیت های این منطقه و نقش موثر آن در توسعه صنعت و تولید و صادرات کشور به بیان رخدادهای اقتصادی و عمرانی موجود و پیشروی ارس اشاره کرد.
ایرج حاتمی نقش بازاریابی را از مهمترین عوامل توسعه کسب و کار دانست و بر توجه مدیران کارخانجات فعال در منطقه آزاد ارس به جلب رضایت بازار هدف مناسب و همزمان ارتقاء سطح کیفی کالا و خدمات تاکید کرد.
گفتنی است سمینار بازاریابی و فروش در شرایط بحرانی با سخنرانی دکتر محمد مهدی تنعمی عضو هیات علمی دانشگاه تهران در سطح مدیران و دکتر علی شاه حسینی مدرس دانشگاه و محقق و کارآفرین، در سالن آذران سازمان منطقه آزاد ارس برگزار شد.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج