استاندار بابل عراق از منطقه آزاد ارس بازدید کرد ؛ مسعودی: حمایت قانونی منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاران مزیت خوبی برای توسعه روابط است

استاندار بابل عراق از منطقه آزاد ارس بازدید کرد ؛ مسعودی: حمایت قانونی منطقه آزاد ارس از سرمایه گذاران مزیت خوبی برای توسعه روابط است

حمایت های قانونی و موقعیت منطقه ای ارس مزیت و ظرفیت خوبی برای توسعه همکاری های مشترک اقتصادی و صنعتی می باشد و امیدواریم همکاری های خوبی داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس استاندار بابل عراق طی جلسه ای با مسولین منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا ضمن تقدیر از میزبانی منطقه آزاد ارس گفت: سرمایه گذاری های مطمئن و حمایت از سرمایه گذاران در ایران زمینه خوبی برای گسترش روابط اقتصادی و صنعتی خواهد بود.
محمدعلی مسعودی با بیان اینکه توسعه و موفقیت جمهوری اسلامی ایران همواره برای عراق مهم می باشد تصریح کرد: محصولات و صنایع ایرانی به جهت کیفیت بالا،قیمت مناسب و دسترسی آسان از استقبال خوبی در عراق برخوردار است.
وی با بیان اینکه اسلام وجه اشتراک قوی دو کشور ایران و عراق است گفت: هر دو کشور به خاطر پایبندی به اسلام مورد تهاجم استکبار هستند و همکاری های مشترک و توسعه روابط اقتصادی و سرمایه گذاری تقابل مناسبی در برابر اهداف خبیث غرب و استکبار خواهد بود.
مسعودی افزود: ایمان داریم که با همکاری های مشترک و تعاملات نزدیک به تکامل قابل قبولی در ارتقاء و گسترش سرمایه گذاری های سودآور و خنثی سازی تحریم ها خواهیم رسید.
همچنین در جلسه ای که به میزبانی منطقه آزاد ارس در ساختمان مرکزی این سازمان صورت گرفت فرماندار شهرستان جلفا و معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس ضمن تشریح مزیت های این منطقه آمادگی خود را برای گسترش روابط اقتصادی و صنعتی اعلام کردند.
لازم بذکر است استاندار بابل عراق و هیات همراه از فازهای صنعتی و کارخانجات منطقه آزاد ارس بازدید کردند.
 

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج