نماینده رسمی دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی در آذربایجان شرقی معرفی شد

نماینده رسمی دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی در آذربایجان شرقی معرفی شد

دومین کنگره جهانی كارگزاران مسلمان روابط‌عمومی 18 و 19 آذر 1391 در تهران برگزار می شود و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس بعنوان نماینده رسمی استان آذربایجان شرقی در این کنگره معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در این کنگره بین المللی که با حضور شرکت کنندگانی از نخبگان، مدیران و کارشناسان صاحب نام روابط عمومی کشورهای اسلامی برگزار می شود ابراهیم نصیری از سوی دبیر کل کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی بعنوان نماینده رسمی استان آذربایجان شرقی در این کنگره معرفی شد.
براین اساس مهدی باقریان دبیرکل کنگره در حکم نماینده استان آذربایجان شرقی خواسته است تا ضمن هماهنگی با روابط عمومی های استان برای حضور گسترده و باشکوه در کنگره در جهت اعتلای روابط عمومی ایران گام های موثری برداشته شود.
اضافه می شود در این کنگره که با موضوع "روابط عمومی اسلامی" برگزار خواهد شد مسایل مختلف جهان اسلام از دیدگاه روابط عمومی و توقعات و انتظارات از کارگزاران مسلمان روابط عمومی در صحنه های مختلف منطقه ای و بین المللی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
علاوه بر این، دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی، شبکه شاخصی از فرصت های بی نظیر فراهم می کند که اهمیت آن از سوی شرکت کنندگان و متخصصان برجسته در طیف های مختلف مورد تاکید و ارزیابی مجدد قرار می گیرد.
ابراهیم نصیری پیش از این نیز برای چندین سال متوالی نماینده همایش ها و کنفرانس های روابط عمومی در استان بوده و مدیریت نخستین جامعه مجازی روابط عمومی های ایران را نیز برعهده دارد.

لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج