افتتاح 38 پروژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس توسط رئیس جمهور از شبکه خبر

 افتتاح 38 پروژه سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس توسط رئیس جمهور از شبکه خبر


 بیست و سوم اردیبهشت ماه راس ساعت 11، همزمان با عید سعید فطر 38 پروژه بزرگ صنعتی، انبارداری، کشاورزی، گردشگری و عمرانی منطقه آزاد ارس بصورت ارتباط زنده تلوزیونی توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، چهارمین دوره افتتاحات مناطق آزاد امروز راس ساعت 11 صبح بصورت پخش زنده تلوزیونی از شبکه خبر توسط رئیس جمهور به بهره برداری می رسد.

دراولین بخش از این پروژه های افتتاحی که بصورت ارتباط زنده ویدئویی توسط رئیس جمهور به بهره برداری میرسد، محسن نریمان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گزارشی از 38 طرح سرمایه گذاری افتتاحی ارس در این دوره از افتتاحات را ارائه می کند.

در این راستا 38 طرح بزرگ صنعتی، انبارداری، کشاورزی، گردشگری و عمرانی با سرمایه گذاری ریالی بالغ بر 19 هزار و 278 میلیارد ریال در منطقه آزاد ارس افتتاح می شود.

با افتتاح این پروژه ها برای 498 نفر شغل ایجاد می شود.

در فرودین ماه امسال نیز 20 طرح صنعتی، زیربنایی، کشاورزی و گردشگری در منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری 11 هزار و 583 میلیارد ریال در سومین دوره افتتاح های مناطق آزاد توسط رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

گفتنی است در چهارمین دوره افتتاح های مناطق آزاد توسط رئیس جمهور 94 طرح سرمایه گذاری در مناطق آزاد ارس،قشم، چابهار، اروند و مناطق ویژه سلفچگان و پیام با اعتبار 62 هزار میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج