برندگان مسابقه مجازی "صدایی به رنگ کتاب" ارس اعلام شد

برندگان مسابقه مجازی "صدایی به رنگ کتاب" ارس اعلام شد

 سرپرست مدیریت امور فرهنگی هنری و آموزشی از معرفی برندگان مسابقه مجازی "صدایی به رنگ کتاب" خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، سعید شیرمحمدی گفت: مسابقه صدایی به رنگ کتاب که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در چهار بخش خوانش کتاب، طراحی و نقاشی کتاب، عکس یادگاری هدیه کتاب، دلنوشته و خلاصه نویسی کتاب در ایام کرونا با حضور 100 شرکت کننده در دو بخش بزرگسالان و کودکان بصورت مجازی در منطقه آزاد ارس برگزار شد.

 شیرمحمدی افزود: پس از پایان مهلت شرکت در مسابقه موسی قیاسی- فاطمه نصیری و صفا حسن بگلو در بخش خوانش، اسرا خوشترکیب، نیما امانی و مهدیا اسلامی در بخش دلنوشته و خلاصه کتاب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

 وی ادامه داد: در بخش نقاشی با موضوع کتاب آیلین امامی و ثنا خلیلی مشترکا رتبه اول، فاطمه سربازی و ملیکا هادی مشترکا رتبه دوم و حسین مرتضایی رتبه سوم را بدست آوردند.

 شیرمحمدی افزود: در بخش عکس هدیه کتاب نیز مرحمت عطایی و فرناز اصغری رتبه اول، آیناز آریانپور و یعقوب ساعدی رتبه دوم و ابوالفضل کیفری بعنوان رتبه سوم معرفی شدند.

 سرپرست مدیریت امور فرهنگی هنری و آموزشی ارس یادآور شد: به تمامی شرکت کنندگان، از طرف سازمان منطقه آزاد ارس هدیه فرهنگی اهدا می شود.

 سعید شیرمحمدی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا در راستای غنی سازی اوقات فراغت ارسوندان برنامه های مختلف فرهنگی و هنری شامل خوانش کتاب، طراحی و نقاشی، خلاصه نویسی کتاب های مهدی آذریزدی، کتابخوانی خطبه غدیر،عکاسی، خاطره نویسی و دلنوشته بصورت مجازی در منطقه آزاد ارس برگزار شده است.

نجیبه ظفری لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

اطلاعات تماس

تلفن : 3135 041

فکس : 42024949 041

پست الکترونیک : Info@arasfz.ir

آدرس : آذربایجان شرقی - جلفا- سایت اداری منطقه آزاد ارس

نمادها
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج