پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران

رئیس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران از پذیریش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد  و دکتری تخصصی برای سال تحصیلی 1400-1399 در این مرکز دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، زهرا امام جمعه با اعلام این مطلب اظهار کرد: پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در رشته های مختلف برای مقاطع دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه آزمون اختصاصی و بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی دانشجو می پذیرد. 

وی درباره شرایط پذیرش دانشجو در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران نیزگفت: این پردیس بر اساس مجوز وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در چارچوب برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی وفرهنگی سند چشم انداز بیست ساله، سیاست‌های نظام آموزش عالی کشور و همچنین برنامه های استراتژیک دانشگاه در زمینه گسترش فعالیت در دوره های تحصیلات تکمیلی و با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و غیر ایرانی و توسعه پژوهش از طریق بررسی سوابق آموزشی - پژوهشی و مصاحبه در مقاطع دکتری تخصصی (Ph.D.) و  کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

رییس پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران در خصوص زمان ثبت نام گفت: مهلت زمانی تعیین شده جهت ثبت نام داوطلبان از تاریخ 15 مردادماه لغایت 14 شهریورماه می باشد.

داوطلبان برای کسب اطلاعات تکمیلی می توانند به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهرانwww.academics.ut.ac.ir و همچنین سایت پردیس بین المللی ارس www. aras.ut.ac.ir مراجعه کنند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج