پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز

پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه تبریز

پردیس بین‌المللی ارس دانشگاه  تبریز در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی با آزمون اختصاصی دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطق آزاد ارس به نقل از روابط عمومی پردیس ارس دانشگاه تبریز، رییس پردیس‌های دانشگاه تبریز گفت: پردیس بین‌المللی ارس این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 از بین داوطلبان داخلی و خارجی در 62 رشته کارشناسی ارشد و 42 رشته دکتری  در گروه‌های تحصیلی فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و کشاورزی دانشجو خواهد پذیرفت.

دکتر سیّد صمد حسینی افزود: پذیرش نهایی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد صرفاً بر اساس بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی بوده و در مقطع دکتری از طریق آزمون اختصاصی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی که 28 شهریور امسال برگزار خواهد شد جذب می‌شوند.

مشاور رییس دانشگاه تبریز و رییس پردیس‌های دانشگاه اظهار داشت: محتوای آموزش دوره مطابق با برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز بوده و این پذیرش بر اساس مجوزهای شماره 2/22/95086 و 22854 مورخه 27/05/1399 بوده و برای دانشجویان علاوه بر وام صندوق رفاه دانشجویی، تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه 4% در بدو ورود در نظر گرفته‌شده است.

دکتر حسینی گفت: داوطلبان از اول شهریور لغایت 21 شهریور سال جاری مهلت‌دارند تا با مراجعه به سایت اینترنتی پردیس‌های دانشگاه  به نشانی arasp.tabrizu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده رشته‌های تحصیلی به وب‌سایت پردیس‌های دانشگاه تبریز مراجعه و یا با شماره 04133392434 تماس حاصل فرمایند.

شایان ذکر است، هم‌اکنون بیش از دو هزار نفر دانشجو در تمامی رشته‌های تحصیلی دایر در دانشگاه تبریز در  مقاطع تحصیلات تکمیلی در پردیس بین‌المللی ارس – جلفا و پردیس دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.

لینک کوتاه :

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج