با دفاع دانشجویان پردیس ارس دانشگاه تهران صورت گرفت: فارغ التحصیلی اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط در کشور

با دفاع دانشجویان پردیس ارس دانشگاه تهران صورت گرفت: فارغ التحصیلی اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط در کشور
30 دانشجوی ایرانی مقیم خارج در پردیس ارس دانشگاه تهران پذیرش می شوند
پنج دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پردیس ارس دانشگاه تهران از پایان نامه های خود دفاع کرده و اولین دانشجویان کارشناسی ارشد ایمنی و بهداشت محیط کشور بدین ترتیب فارغ التحصیل شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس دکتر محمد حسین امید رئیس پردیس ارس دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: این دانشجویان اولین فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد پردیس ارس دانشگاه تهران نیز محسوب می شوند.
وی افزود: هم اکنون بیش از 740 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد پردیس ارس دانشگاه تهران در 30 رشته در حال ادامه تحصیلات تکمیلی خود می باشند.
دکتر امید با بیان اینکه اولین دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در مقطع دکتری در خارج از کشور از بهمن سالجاری در پردیس ارس دانشگاه تهران پذیرش می شوند گفت: پرونده 30 دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل در مقطع دکتری در خارج از کشور وصول شده و در حال بررسی مدارک ارسالی جهت پذیرش این دانشجویان هستیم.
امید تاکید کرد: دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی خارج از کشور می توانند تا پایان آذرماه جاری مدارک لازم را به این دانشگاه ارسال نمایند.
لینک کوتاه :

عکسهای مرتبط

آرشیو اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج